O nás

Publikum je všude

Když prý Isaacovi Newtonovi spadlo jablko na hlavu, inspirovalo ho to k definici zákona gravitace. Když jsme zakládaly zahradu a poprvé zabořily ruce do hlíny, abychom mohly zasadit léčivé byliny, zeptaly jsme se samy sebe: proč děláme všechno, místo abychom některé úkoly svěřili jiným? Proč vymýšlíme vymyšlené a opakujeme chyby? Proč žít každý den v jednom kole a s menšími výsledky? Brzy jsme svěřily některé činnosti odborníkovi. Vyplatilo se to.

Mediální služby jsou ty, které pomáhají objevovat, růst, zdokonalovat, pečovat o dobré jméno subjektu či prosazovat nový výrobek a službu. Firmám, organizacím i jednotlivcům. Starají se o klienty a produkty jako laskavý zahradník, jenž reaguje na počasí, vláhu, chutě gurmánů a podmínky krajiny, kde se má dařit stromům, keřům, květinám, zelenině, trávníku i obyvatelům zahrady.

I my se snažíme pozorně naslouchat a číst vaše přání mezi řádky. Tak pracujeme. Necháváme se inspirovat vaší moudrostí a zkušenostmi a snažíme se umocnit určitou přidanou hodnotou váš potenciál tak, aby vaše projekty nesly sladké ovoce.
Představte si nás jako zahradu, v níž máte svůj prostor. Jak společnými silami zasejeme, taková bude úroda. Záhon může dokonce kvést po celý rok. Naše inteligentní zahrada je plná poznatků, s nimiž mohou růst i vaše firemní sny.

Bez porozumění nemá vize naději na úspěch. My se staráme o to, abyste myšlenku mohli uvést do života díky společným nápadům, jinému pohledu na věc, a nechali ji tak klíčit a sílit stejně jako celou vaši společnost. Bez ohledu na počasí a střídání ročních dob najdeme správné místo i čas, zapustíme kořeny. Vaše PR strategie bude plná života.

O nás Význam komunikace stoupá a málokterá firma či organizace se dnes obejde bez toho, aniž by pečovala o svůj obraz nejen v médiích a na sociálních sítích. Publikum je všude a je třeba vztah s ním rozvíjet a kultivovat. A pouze ten, kdo je vnímán ve správných souvislostech, o kom se dobře mluví, má větší váhu na dnešním složitém trhu. Všichni toužíme po tom, aby nás okolí hodnotilo dobře. Záleží nám na tom, aby nás ostatní měli rádi.
Vhodně modelované vazby klienta s veřejností dokáží divy. Vyžadují odvahu, nadšení a práci. V tom všem dokážeme vyjít vstříc.
Stačí se rozhodnout. Nechat si poradit, nechat nás spolupracovat. Společnými silami to jistě dokážeme. Vždy jsme si zakládali na dobrých vztazích, nápadech, originalitě, důvtipu, také smyslu pro humor, který otvírá srdce. Přesvědčte se.

Vycházíme z letité práce v médiích, tedy víme, co média, čtenáři, diváci, posluchači a uživatelé sociálních sítí potřebují a čeho se jim nedostává. Víme, jaký styl komunikace bude mít šanci na úspěch a proč.

Kateřina Šimková a Eva Brixi-Šimková